Medzinárodný filmový festivalveľká júnová párty
5. - 9. Júna v Trnave
June Film Fest

vstupenky na festival

Predpredaj: Lístky a akreditácie na festival

Je tu zárodok niečoho nadrozmerného, čo však bude mať v tomto ročníku skromnejší a menší, no napriek tomu veľkolepejší set up. Ale príďte sa presvedčiť! Čím vyjadríte podporu myšlienke, kde láska k filmovému umeniu je prirodzenou a neoddeliteľnou súčasťou života.
Kúpiť cinepass

Cinepass predpredaj

CINEPASS VIP

Cinepass V.I.P. za špeciálnu predpredajovú cenu môžete zakúpiť do 1. júna 2024. Následne bude v predaji za cenu 99 EUR. Cinepass V.I.P. platí na celý festival (5. - 9. jún 2024) a umožňuje jeho vlastníkovi byť v prvých radách na sprievodných podujatiach. V cene je možnosť vidieť neobmedzený počet filmov a zúčastniť sa všetkých sprievodných podujatí s maximálnym počtom 5 rezervácii. Možnosť rezervovať si ďalšie predstavenie vzniká ihneď po začatí prvej rezervovanej projekcie.
Permanentka Cinepass V.I.P. zahŕňa aj vstupenky na koncert IMT Smile a predstavenie CZ & SK Partička. Vstupenky na tieto podujatia dostanete pri prevzatí zakúpeného cinepassu.

Cinepass

Cinepass JuFF za špeciálnu predpredajovú cenu môžete zakúpiť do 1. júna 2024. Následne bude v predaji za cenu 49 EUR. Permanentka Cinepass JuFF platí na celý festival (5. - 9. jún 2024). V cene je možnosť vidieť neobmedzený počet filmov a zúčastniť sa všetkých sprievodných podujatí s maximálnym počtom 5 rezervácii. Možnosť rezervovať si ďalšie predstavenie vzniká ihneď po začatí prvej rezervovanej projekcie.
Cinepass neplatí na koncert IMT Smile a predstavenie CZ & SK Partička.

3-dňový CINEPASS

Cinepass JuFF za špeciálnu predpredajovú cenu môžete zakúpiť do 1. júna 2024. Následne bude v predaji za cenu 25 EUR. Permanentka 3-dňový Cinepass platí na festivalový víkend (7. - 9. jún 2024). V cene je možnosť vidieť v týchto dátumoch neobmedzený počet filmov a zúčastniť sa všetkých sprievodných podujatí s maximálnym počtom 5 rezervácii. Možnosť rezervovať si ďalšie predstavenie vzniká ihneď po začatí prvej rezervovanej projekcie. Cinepass neplatí na koncert IMT Smile a predstavenie CZ & SK Partička..

1-dňový CINEPASS

Permanentka 1-dňový Cinepass platí 24 hodín počas festivalu (6. - 9.jún 2024). V cene je možnosť vidieť v ten deň neobmedzený počet filmov zúčastniť sa všetkých sprievodných podujatí s maximálnym počtom 3 rezervácie. Možnosť rezervovať si ďalšie predstavenie vzniká ihneď po začatí prvej rezervovanej projekcie. Cinepass neplatí na koncert IMT Smile a predstavenie CZ & SK Partička.

CINEPASS Senior

Permanentka Cinepass Senior platí na celý festival (5. - 9. jún 2024). V cene je možnosť vidieť neobmedzený počet filmov a zúčastniť sa všetkých sprievodných podujatí s maximálnym počtom 5 rezervácii. Možnosť rezervovať si ďalšie predstavenie vzniká ihneď po začatí prvej rezervovanej projekcie. Pri prevzatí CINEPASS-u Senior je potrebné preukázať sa OP dokazujúcim vek návštevníka nad 60 rokov.
Cinepass neplatí na koncert IMT Smile a predstavenie CZ & SK Partička.
Kúpiť cinepass

Sprievodné podujatia

Koncert IMT SMile

8.6. | 20:00

Vstupenka na koncert legendárnej slovenskej skupiny IMT Smile ktorý sa uskutoční v trnavskom amfiteátri v sobotu 8. Júna.
Kúpiť vstupenky

Partička cz&SK

7.6. | 18:00

Populárne hudobno - zábavno improvizačné posedenie, ktorého súčasťou sú aj diváci sa tentokrát predstaví so svojou skvelou šou na June Film Feste.
Kúpiť vstupenky

Čoskoro: Výhodné balíky

Chcete zažiť všetko, čo June Film Fest ponúka? Využite ponuku výhodných balíkových vstupeniek a užite si festival naplno!

IMT Smile + Partička + Cinepass

Kúpou tohto balíčka získavate vstup na všetky podujatia, ktoré na festivale chystáme. Koncert legendárnych IMT Smile, vystúpenie Partičky, vstup na všetky kinoprojekcie počas piatich dní a sprievodný program v podobe diskusií, mnoho djov a parties.

IMT Smile + Cinepass

Kombinácia 5 dňového Cinepassu a vstupekny na  koncert IMT Smile v sobotu 8. Júna.

Partička + Cinepass

Kombinácia 5 dňového Cinepassu a ojedenilého spojenia improvizačných majstrov z Čiech a Slovenska. Tešiť sa môžete na Jakuba Koháka, Mariána Čekovského, Michala Suchánka a Lukáša Latináka.

Generálny partner

Veolia

Partneri festivalu

Ploom
Voyo

Mediálni partneri

Zoznam.sk
Predpredaj.sk